четвер, 23 червня 2022 р.

Життя перемагає

За доброю традицією, вже 23-й рік поспіль, на початку літа у відділі мистецтв Сумської ОУНБ відкривається підсумкова виставка авторської студії «БАТИК» Тетяни Суркової.

Цього року студія відзначає свою 25-у річницю. В далекому 1997 році викладач Сумської художньої школи Тетяна Миколаївна Суркова організувала при Палаці дітей та юнацтва студію розпису по тканині в техніці батик. Багато її вихованців згодом продовжили художню освіту у мистецьких навчальних закладах.

За роки свого існування студія «подорослішала». І хоча професії багатьох студійців далекі від образотворчого мистецтва, студія допомагає їм реалізувати свій творчий потенціал.

Незважаючи на складні часи, студія не припиняла свою діяльність. Яскраві роботи, представлені на підсумковій художній виставці, випромінюють радість, дарують позитивний настрій і оптимізм, які так необхідні зараз українцям!

Запрошуємо помилуватися роботами наших друзів-студійці! Виставка буде експонуватися в бібліотеці до кінця літа!
#Батик #Студія_Батик_Тетяни_Суркової #Сумщина_мистецька #Все_буде_Україна! #Віримо_у_Перемогу!

0
Охват (люди)
0
Взаимодействия
Нравится
Комментировать
Поделиться

Немає коментарів:

Дописати коментар

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РАДИ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ

Бібліотечна складова є надзвичайно важливою в суспільстві і спонукає до згуртування громадян в цей складний час. 24 червня 2022 року відбуло...