пʼятниця, 17 червня 2022 р.

З КНИГОЮ ДО ПЕРЕМОГИ!

16 червня 2022 року працівники відділу абонементу Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки провели літературно-патріотичний захід «З книгою до перемоги!» в Сумському міському центрі соціального обслуговування «Берегиня» у відділенні денного перебування «Злагода».
Форма проведення зустрічі – читання вголос. Вона є універсальною для спілкування з користувачами будь-якого віку, надає можливість змістовного дозвілля осіб, насамперед тих, які потребують особливої уваги і допомоги – з інвалідністю.
 
Присутні читали вголос книгу сумської письменниці, лауреатки міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Анни Коршунової «Маленькі історії казкового міста», про рідне місто Суми.
 
По закінченні зустрічі діти обговорили зміст твору, поділилися враженнями та думками стосовно прочитаного, а відвідувач закладу Олександр причитав власний вірш про сучасну російсько-українську війну та побажав найшвидшої перемоги.


Немає коментарів:

Дописати коментар

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РАДИ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ

Бібліотечна складова є надзвичайно важливою в суспільстві і спонукає до згуртування громадян в цей складний час. 24 червня 2022 року відбуло...