четвер, 2 червня 2022 р.

Весь світ у долонях дитини (бібліотечний калейдоскоп, ССШ №1 2-В кл.)


Щасливе дитинство – це сонечко й літо,
Це трави шовкові, метелики й квіти. 
Це казка чарівна та ігри на лузі, 
Це пісня весела і школа, і друзі. 
Щасливе дитинство – це мама і тато, 
ти і сестрички, і радісне свято. 
Це загадка й книжка і щастя в родині, 
Це спокій в оселі і мир у країні.

Такими словами розпочалася онлайн зустріч-сюрприз для учнів 2-В класу Сумської спеціалізованої школи №1, що відбулася сьогодні у відділі абонементу для юнацтва. Діти дуже раді початку літньої пори, бо це завжди відпочинок, ігри та розваги. Але з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, ми присвятили свій захід серйозній темі: історії, традиціям та символам цього свята в різних країнах. З’ясувалося, що діти Туреччини займають місце в парламенті, обирають президента і символічно правлять країною один день, в Японії його святкують тричі, в Мексиці одягають національні костюми та запускають дерев’яні віночки. В Україні для дітей завжди готуються фестивалі, концерти, розважально-пізнавальні програми.


А ми разом з нашими маленькими друзями знайомилися з правами, які дитина має в цей неспокійний та страшний час, і закріпили знання на прикладах добре відомих казок «Колобок», «Лисиця і журавель», «Рукавичка». Діти виконали домашнє завдання: підготували аплікацію «Сонечко з долоньок», таким чином закликаючи до миру, який гарантує дотримання їхніх прав. І як завжди, запрошуючи відвідати найбільшу книгозбірню області, запропонували долучитися до читання новинок: пригодницьких книг, фантастичних історій, пізнавальних коміксів.


Мирних і щасливих сонячних днів та нових зустрічей побажали один одному учасники заходу.


Немає коментарів:

Дописати коментар

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РАДИ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ

Бібліотечна складова є надзвичайно важливою в суспільстві і спонукає до згуртування громадян в цей складний час. 24 червня 2022 року відбуло...