пʼятниця, 2 вересня 2022 р.

Буктрейлер на книгу Т. Водотики «Історія успіху: видатні українські бізн...

                                                                       До Дня підприємця України 


В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. В 2022 році це свято припадає на 4 вересня і започатковане з метою відзначення великої ролі підприємництва для розвитку економіки України, в тому числі створення нових робочих місць, наповнення бюджетів різних рівнів та задоволення потреб суспільства в різного роду послугах.

Ми щиро вітаємо шановних підприємців із професійним святом. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, а всі плани реалізовуються. Хай постійно зростають обсяги виробництва, ринки збуту розширюються, а прибутки збільшуються. Зі святом!

Пропонуємо вашій увазі ознайомитися з буктрейлером на книгу Тетяни Водотики «Історія успіху: видатні українські бізнесмени XIX cт.», створено фахівцем нашої бібліотеки. В ній ви дізнаєтесь про історії підприємців ХІХ століття, праця та вдача яких надихають і сьогодні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

3 жовтня відзначається – День німецької єдності

Національне свято в Німеччині, яке символізує об'єднання двох німецьких республік в єдину Федеративну Республіку Німеччину. Невеличкий е...