четвер, 1 вересня 2022 р.

Дорогами Країни Знань

 до Дня Знань

1 вересня — День знань і старту нового навчального року.

Для учнів, учителів та батьків свято 1 вересня завжди хвилююче та грандіозне. Хтось вперше почує шкільний дзвоник, хтось стане випускником своєї школи, а на когось чекають нові відкриття у старшому класі.

В цей день проводять урочисті заходи. Ніколи не лишаються осторонь і бібліотеки. Відділ абонементу Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки підготував книжкову виставку «Дорогами Країни Знань».

Перший розділ експозиції «Скринька дидактичних ідей вчителя» запрошує викладачів вищих і середніх учбових закладів ознайомитись з інноваційними практиками в викладанні навчальних предметів: мовознавства, літературознавства, математики, біології, хімії тощо.

Майбутнім студентам буде цікавим наступний розділ виставки «Студентство – найкраща пора».

Третій розділ «Виховання дітей дошкільного віку» стане в нагоді вихователям дошкільних закладів.

Бажаємо усім викладачам, студентам, школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у житті.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

3 жовтня відзначається – День німецької єдності

Національне свято в Німеччині, яке символізує об'єднання двох німецьких республік в єдину Федеративну Республіку Німеччину. Невеличкий е...