пʼятниця, 16 вересня 2022 р.

Українська легко!

Працівники відділу обслуговування читачів продовжують рубрику «Українська мова – одна з найбагатших у світі»

Мова – це характер й історія народу. Від найдавніших часів наші предки залишили в мові свої глибокі сліди. В ній відбивається і пам'ять народу, бо майбутнє виростає з минулого. Нашому поколінню треба плекати кожне слово рідної мови, передане нам у спадок від наших пращурів. Нам треба вивчати, розвивати, берегти свою мову, бо без неї народ перестає бути самостійним, незалежним і багатим.

Чому варто спілкуватися українською мовою?

  • - По-перше, це красиво! Українська є не лише однією з найдавніших, але й наймелодійнішою мовою світу.
  • - Це добре для економіки. Що більше людей спілкуються виключно українською, то більша потреба в іноземних компаній адаптувати свої продукти під нашу мову.
  • - Це забезпечує зв’язок поколінь і безперервність культурного й історичного спадку народу України.
  • - Це захищає наш інформаційний простір не лише від проникнення в нього недружньої пропаганди, але й ускладнює збір даних з боку ворожої розвідки.
  • - Безпека на полі бою. У ситуації коли є загроза життю Ви зможете відрізнити "свого" від "агресора".
  • -  Якщо б українська мова не була такою важливою, то її б ніколи не забороняли понад 100 разів за останні 350 років!
Всіх, хто налаштувався поглиблено вивчати українську мову, розширити свої знання рідної мови та покращити своє спілкування нею, запрошуємо до відділу обслуговування користувачів (зала №307), де розгорнуто постійнодіючу книжкову виставку «Вивчайте мову українську – дзвінкоголосу, ніжну, чарівну…», на якій представлені наукові видання, навчальні посібники, словники та інша література про рідну мову.


Немає коментарів:

Дописати коментар

3 жовтня відзначається – День німецької єдності

Національне свято в Німеччині, яке символізує об'єднання двох німецьких республік в єдину Федеративну Республіку Німеччину. Невеличкий е...