пʼятниця, 23 вересня 2022 р.

Українська легко!

Працівники відділу обслуговування користувачів продовжують рубрику «Українська мова – одна з найбагатших у світі»

.Культура мовлення – одна з найважливіших складових частин у загальній культурі людини. Володіння всіма багатствами мови – важливий показник культурного рівня розвитку будь-якої особистості незалежно від її віку, національності, професії. Уміння чітко, точно і ясно висловлювати свої думки допоможе бути правильно зрозумілим навколишнім. Вміле володіння рідною мовою відображає в цілому культуру не тільки окремої людини, але і всього народу, суспільства.

Відділ обслуговування користувачів (зала №307) запрошує переглянути постійно діючу книжкову виставку «Вивчайте мову українську – дзвінкоголосу, ніжну, чарівну…», на якій представлені видання, що розповідають, як чемно та шанобливо привітатися, спілкуватися, поводитися у суспільстві; як працювати над формуванням своєї мовної особистості та домогтися того, щоб власне мовлення – усне і писемне – набувало ознак вишуканості, характеризувало інтелігентність людини.

Немає коментарів:

Дописати коментар

3 жовтня відзначається – День німецької єдності

Національне свято в Німеччині, яке символізує об'єднання двох німецьких республік в єдину Федеративну Республіку Німеччину. Невеличкий е...