середа, 14 вересня 2022 р.

Книга, яка вас приємно здивує!

У сумських письменників є гарна традиція дарувати свої нові книги Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці. Завдячуючи цьому краєзнавчий фонд книгозбірні поповнюється унікальними виданнями з автографами та дарчими написами від авторів.

13 вересня до відділу абонементу завітала письменниця Ольга Суровицька з метою зробити чудовий подарунок користувачам бібліотеки у вигляді своєї першої поетичної книги «Ті, що поруч і далеко».

Книга рекомендована для спільного читання дітям молодшого віку та їхнім дбайливим батькам. Вона не тільки дуже яскрава, має подарунковий формат, а ще й інтерактивна. Кожний вірш має QR-код, через який можна прослухати озвучений текст та переглянути відео де саме мешкає та чи інша пташка, послухати її спів.

Видання стане в нагоді викладачам музики, керівникам і учасникам дитячих музичних колективів, бо 10 віршів покладено на ноти і вони розміщені у книзі.

Пані Ольго, ми щиро вдячні Вам за подаровану книгу!

Впевнені – вона обов'язково знайде свого читача і стане важливою частинкою краєзнавчого фонду нашої книгозбірні.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

3 жовтня відзначається – День німецької єдності

Національне свято в Німеччині, яке символізує об'єднання двох німецьких республік в єдину Федеративну Республіку Німеччину. Невеличкий е...