четвер, 3 листопада 2022 р.

Екскурсія відділами бібліотеки

До Сумської обласної книгозбірні завітали першокурсники архітектурного відділення Сумського будівельного коледжу.
 
Студенти із зацікавленістю вирушили в екскурсійний тур науковою бібліотекою та дізналися багато цікавої та пізнавальної інформації про наш заклад.
 
Поверх за поверхом молодь відкривала для себе незвіданий світ книжкових багатств. Студентів познайомили з довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки, сайтом та електронним каталогом. Фахівці бібліотеки розповіли про ресурси та можливості сучасної бібліотеки, показали як раритетні рідкісні та цінні видання, так і нові унікальні альбоми та книги.
 
Працівники Відділу документів іноземними мовами представили до уваги молоді 3-D принтер, інтерактивний стіл, роботів, познайомили із роботою відділу та розповіли про іншомовні клуби, що проходять на базі відділу. Фахівцем Відділу документів з економічних і технічних наук для майбутніх архітекторів був проведений бібліографічний огляд видань відділу з архітектури та містобудування.

На завершення молодь долучилась до майстер-класу з виготовлення заготовок до окопних свічок для захисників України.
       Немає коментарів:

Дописати коментар

Улюблені афоризми Григорія Сковороди

Пропонуємо пригадати найбільш відомі афоризми Григорія Савича Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета, педагога...   Для ...