четвер, 10 листопада 2022 р.

Оглядова екскурсія

Обласна наукова бібліотека є єдиною книгозбірнею у нашому місті, яка має власне спеціалізоване побудоване приміщення. Студенти випускного курсу відділення архітектури Сумського будівельного коледжу завітали до нас на оглядову екскурсію, щоб детально роздивитися унікальну бібліотечну споруду за проєктом заслуженого архітектора України Юрія Кобилякова.

Молодь із зацікавленістю прослухала історію створення нашої книгозбірні, познайомилася із сучасними можливостями бібліотеки, фондом. Фахівці структурних підрозділів показали раритетні цінні та рідкісні видання, інноваційні технології. Студентів, як майбутніх архітекторів зацікавив 3-D принтер за допомогою якого можна роздрукувати макет майбутнього проєкту.

На завершення екскурсії молодь долучилась до майстер-класу у відділі документів із економічних і технічних наук та виготовили власноруч 23 заготовки до окопних свічок.

Ми завжди раді новим користувачам, ласкаво просимо до бібліотеки!

   Немає коментарів:

Дописати коментар

Улюблені афоризми Григорія Сковороди

Пропонуємо пригадати найбільш відомі афоризми Григорія Савича Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета, педагога...   Для ...