середа, 1 вересня 2021 р.

Бібліотечна виставка «Знання нам відкриває стежку у майбутнє»

                      «Люди перестають мислити, коли перестають читати"

                                                                                                Д.Дідро

День знань – особливий день. Розпочинаючи навчальний рік, всі налаштовуються на нові знання, цікаві відкриття та досягнення. В цьому допоможуть книги, які поповнили фонди Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки. Бібліотечна виставка «Знання нам відкриває стежку у майбутнє» зібрала кращі видання незалежної України на допомогу навчальному процесу учням шкіл та гімназій, студентам та викладачам.
 
Щоб стати суперстудентом – треба навчатись ефективно. Цьому сприяє мотиваційна література та науково-популярні книги останніх років видання.
 
Для досягнення успіху в різних дисциплінах та предметах, необхідні різноманітні підходи і техніки, методики, які потрібно правильно застосовувати. Про це – у рубриці «Суперстудент: навчатись, просто змінивши підхід».
 
Розділ виставки «Суперпедагог: навчати ефективно» – викладачам та педагогам, щоб завжди бути креативними та успішними.
 
Література, зібрана в розділах «Суперучень: сила знань» та «Суперучень: читання та навчання», навчить школярів оволодівати знаннями творчо, легко долати труднощі освітнього процесу.
Не залишать байдужими користувачів і книги, які допоможуть розвивати творчі здібності особистості, вивчати іноземні мови та знайомлять із сучасною художньою літературою – українською та світовою.

Пізнанню рідного краю, його унікальної історії та культури сприяють книги, видані на Сумщині в останні роки.

Читання книг збагачує життя, робить його цікавим і наповненим, допомагає пізнавати світ.

Читайте разом із бібліотекою!

                                                                                                


Немає коментарів:

Дописати коментар

Україна – свята і єдина!

Україна... Велична і трагічна історія нашої країни. Здавна численні завойовники приходили на нашу прекрасну, багату землю, щоб загарбати нас...