пʼятниця, 3 вересня 2021 р.

«Я БАЧУ СВІТ…»

 

2 вересня у рамках святкування Дня міста Суми в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відкрилася персональна благодійна виставка Влади Заяц, «юної журналістки» Комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
«Сучасний журналіст повинен бачити і відчувати все, що відбувається навколо. А відповідно – й уміти робити все, в тому числі й фотографувати», – наголосила Людмила Говійна – керівник гуртка «Юні журналісти». Такі відчуття до навколишнього світу, свого рідного міста відтворила у своїх, іноді навіть незвичних світлинах, талановита 11-річна Влада Заяц.

«Кожна робота цієї виставки, – за словами авторки, – має свій секрет, мій власний підпис, який ховається у воді, у листі, у траві. Знайти його – означає перенести увагу на полотно, зануритися поглядом у нього… і забути про свою хворобу. Я дуже-дуже сильно-сильно хочу, щоб усі діти і дорослі були здорові й раділи життю». Тому, після свого завершення ці прекрасні світлини будуть передані до Сумської обласної дитячої лікарні, де кожен із дітлахів, хоча б на мить, мав можливість забути про свої проблеми і поринув у світ прекрасного, побачив світ таким як бачить його – Влада Заяц.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Україна – свята і єдина!

Україна... Велична і трагічна історія нашої країни. Здавна численні завойовники приходили на нашу прекрасну, багату землю, щоб загарбати нас...