четвер, 23 вересня 2021 р.

З Україною в серці

23 вересня в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Східним оперативно-територіальним об’єднанням Національної гвардії України та Сумською обласною державною адміністрацією, управлінням культури, обласними бібліотеками у відділі обслуговування користувачів Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся літературний вечір «З Україною в серці» за участю військових строкової служби.


Україна – це наш рідний край, наша дорога і мила Вітчизна, земля де ми народилися, побачили і пізнали світ, почули колискову пісню, рідну мову. Сьогодні Україна переживає один із переломних моментів у своїй долі. Десятки тисяч патріотів нашої держави перебувають зараз на передовій, захищаючи свободу, проявляючи свою мужність. Про все це говорили на виховному патріотичному заході.

Під час екскурсії гості отримали широкий доступ до скарбів бібліотечного фонду, що безумовно, сприятиме підвищенню культурного та освіченого рівня військовослужбовцівНемає коментарів:

Дописати коментар

ЮВІЛЕЙНА ПАЛІТРА 2021

3 грудня на базі відділу мистецтв СОУНБ відбулася V всеукраїнська науково-практична конференція «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат вид...