вівторок, 28 вересня 2021 р.

Сучасний туризм в умовах глобальних викликів

Мабуть, немає на світі людини, яка б не любила подорожувати. Мандрівка – це незабутні враження, пізнання нового, радість життя, заряд енергії, романтика. Без подорожей життя нудне і одноманітне.

В бібліотеці пройшла конференція «Сучасний туризм в умовах глобальних викликів», учасниками якої стали науковці та викладачі кафедри туризму і готельно-ресторанного сервісу СумДПУ ім. А.С. Макаренка, студенти, користувачі, працівники відділу документів з природничих і аграрних наук.

Зараз нелегкий час. Соціальні і економічні потрясіння, пандемія COVID -19 впливають на життя людей. Це відображається, в тому числі, на розвитку туристичної галузі. На конференції розглядалися важливі питання регіонального і міжнародного розвитку туризму в умовах глобальних викликів, якісної підготовки професійних кадрів, туристичного потенціалу Сумської області, інновацій в туристичній галузі і адаптації її до пандемії коронавірусної хвороби COVID - 19. Незважаючи на всі негаразди, туризм є перспективною галуззю національної економіки і має велике значення для розвитку економіки та соціальної сфери територіальних громад.

Працівники відділу бібліотеки привітали всіх присутніх з Всесвітнім днем туризму. А науковці СумДПУ ім. А.С. Макаренка подарували відділу збірники праць з питань організації індустрії туризму.

Вітаємо зі святом всіх, хто мріє і любить подорожувати, і тих, хто допомагає людям побачити світ. Бажаємо нових відкриттів і зустрічей, цікавих маршрутів і повний рюкзак щастя.
Немає коментарів:

Дописати коментар

ЮВІЛЕЙНА ПАЛІТРА 2021

3 грудня на базі відділу мистецтв СОУНБ відбулася V всеукраїнська науково-практична конференція «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат вид...