четвер, 23 вересня 2021 р.

Інформаційні ресурси бібліотеки для викладачів шкільних закладів

                                                                                     Тематичний день інформації

В камерній дружній атмосфері пройшов день у спілкуванні працівників Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки та слухачів Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Викладачі зарубіжної літератури шкільних закладів області знайомилися з інформаційними ресурсами найбільшої книгозбірні, переглянули книги сектору рідкісних і цінних видань, новими надходженнями сучасної української та зарубіжної літератури. 


Велику зацікавленість викликали розповіді спеціалістів бібліотеки про досвід співпраці з навчальними закладами міста та про нові грані взаємозв’язку бібліотек та закладів освіти.

 
Працівники абонементу для юнацтва провели презентацію-огляд сучасної зарубіжної літератури для дітей та підлітків, отриманої від #Українського_інституту_книги. Ділилися думками про залучення школярів до постійного читання, шукали шляхи вирішення цієї  проблеми.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...