середа, 29 вересня 2021 р.

Бібліотека – храм, де народжується і зберігається духовність

28 та 29 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Сумська обласна універсальна наукова бібліотека гостинно зустріла учнів

2-А та 2-Б класів ЗОШ № 17, які вперше переступили поріг закладу.

Працівники відділу обслуговування користувачів познайомили маленьких читачів з найбільшою книгозбірнею області. Провели екскурсію бібліотекою в ігровій формі – квесту.
Діти, подорожуючи бібліотекою, з цікавістю виконували завдання, що були присвячені книзі, знаходячи в різних відділах літери ключового слова. В ході змагання між командами «Веселі бджілки» та «Розумні совенята» учні проявили ерудицію, кмітливість, спритність, командний дух; показали знання казок і правила поводження з книгою. Вони із задоволенням відгадували загадки, складали прислів’я, перекладали іншомовні слова, рифмували віршики.
Наприкінці гри, виконавши всі завдання, обидві команди склали із знайдених літер ключове слово БІБЛІОТЕКА, що і було метою квесту.
Немає коментарів:

Дописати коментар

ЮВІЛЕЙНА ПАЛІТРА 2021

3 грудня на базі відділу мистецтв СОУНБ відбулася V всеукраїнська науково-практична конференція «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат вид...