вівторок, 14 вересня 2021 р.

День першокурсника СумДУ в бібліотеці

Читальний зал для юнацтва вже багато років поспіль виступає надійним помічником студентів у навчанні, творчому пошуці та пізнанні наукових таємниць. Стало доброю традицією зустрічати у вересні студентів І курсу СумДУ в нашій книгозбірні і проводити Дні першокурсника. Сьогодні майбутні журналісти ознайомились з різноманітними можливостями сучасної бібліотеки – інформаційними, технологічними, соціокультурними. Дізнались про її історичне минуле, побачили цікаві видання книжкової колекції бібліотеки, яка налічує близько 600 000 примірників наукової, навчальної та художньої літератури. Особливо цікавим і змістовним стало знайомство з рідкісними, раритетними скарбами бібліотеки, вік яких сягає близько 200 років. Молодь приємно вражена новітніми технологіями – 3D-принтером, 3D-ручками та неймовірними можливостями 3-D програм інтерактивного столу. Для студентів був проведений майстер-клас «Інформаційні ресурси сучасної бібліотеки», на якому бібліотечні фахівці розповіли про електронні ресурси та онлайн-сервіси бібліотеки, ознайомили з правилами користування електронним каталогом, іншими базами даних СОУНБ.

Працівники читального залу для юнацтва вдячні доктору філологічних наук, доценту кафедри журналістики та філології СумДУ Ірині Рудольфівні Жиленко за багаторічну співпрацю. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Україна – свята і єдина!

Україна... Велична і трагічна історія нашої країни. Здавна численні завойовники приходили на нашу прекрасну, багату землю, щоб загарбати нас...