середа, 23 червня 2021 р.

Онлайн-зустріч з письменницею Світланою Талан

23 червня 2021 року користувачі Сумської обласної наукової бібліотеки мали чудову можливість поспілкуватися з кількаразовою переможницею міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», Золотим письменником України, володаркою почесного третього місця в списку успішних письменників України та міжнародної патріотичної медалі Івана Мазепи за багаторічну просвітницьку та волонтерську діяльність, популяризацію української літератури, формування спільних національних інтересів, незалежності та соборності України – Світланою Талан.

До зустрічі, в режимі онлайн-спілкування на платформі Zoom, приєдналися земляки Світлани Олегівни з села Слоут Глухівського району, бібліотекарі та шанувальники таланту письменниці всієї Сумської області. Усього у Світлани Талан є виданих близько 20 книжок – це не тільки романи, а й збірки творів «малих форм»: оповідань, новел. Всі вони мають не тільки схвальну критику, дипломи та грамоти, а й величезну любов читачів, адже кожен день вона віддає людям частинку самої себе

4 коментарі:

 1. Бездрицька сільська бібліотека
  📢🤗Дорогі мої читачі!!! Сьогодні 23.06. випала нагода онлайн- спілкування з вашою улюбленою письменницею Світланою Талан!!!
  💻 Від вашого імені я передала вітання і подякувала за щирі слова і автограф у останніх книгах, подарованих у бібліотеку користувачами.
  🌞👍Неймовірна зустріч, хоча і он -лайн, залишила багато позитивних емоцій і приємних спогадів!!!🙏 Дякую за запрошення Людмилі Яценко, завідувачці відділу обслуговування СОУНБ.

  ВідповістиВидалити
 2. #Глухівська_публічна_бібліотека
  #Світлана_Талан_золотий_письменник_України
  Дякуємо Сумський обласній універсальній науковій бібліотеці за організацію онлайн спілкування "Короноване слово Світлани Талан".

  ВідповістиВидалити
 3. Марина Реух
  Дякую за нагоду поспілкуватися з пані Світланою

  ВідповістиВидалити
 4. Шосткинська центральна міська бібліотека
  Колеги з Сумської обласної наукової бібліотеки, ми вдячні за чудову організацію онлайн спілкування та ще один приємний бонус - почути письменницю Світлану Талан.

  ВідповістиВидалити

До 75-річчя від дня народження Михайла Васильовича Шевченка

19 серпня 1947 року в селі Обтове, нині Конотопського району Сумської області народився Михайло Васильович Шевченко. Український поет, заслу...