вівторок, 1 червня 2021 р.

Літо починається зі свята1 червня Міжнародний день захисту дітей

У світі цей день відзначається щорічно починаючи з 1950 року. Сьогодні важко уявити, що права дитини у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку потрібно було задекларувати на міжнародному рівні, привернувши увагу людства до необхідності соціального захисту найбільш уразливої частини суспільства. Саме 1 червня провадяться освітні компанії для дітей про те, куди вони можуть звернутися в разі обмеження їх прав, для батьків про вміння взаємодіяти з дітьми, враховувати їх інтереси і запити.

Сумська обласна універсальна бібліотека долучилась до свята, організувавши загально бібліотечний перегляд «Захист дитини у цілому світі – місія честі, любові й добра», на якому представила книжкові видання для дітей із фондів книгозбірні. Яскраві, різнобарвні, українською, німецькою, англійською мовами, шрифтом Брайля – книги привертали увагу користувачів, даючи можливість поринути в чудовий світ дитинства.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...