четвер, 17 червня 2021 р.

Літо, книга, позитив!

Літо – час відпочинку, час відпусток та канікул. Нарешті, після деяких послаблень жорстких умов локдауна бібліотека відкрила свої двері для розваг та спілкування з друзями, цікавого читання та пізнання нового і незвичайного. З початку червня у бібліотеці проведено більше 20 заходів для популяризації української книги, пробудження інтересу до читання та залучення нових користувачів. Учнівська молодь міста та області охоче відвідує екскурсії та долучається до активного відпочинку.
Бібліотечні працівники активно використовують інтерактивні форми роботи: інтелектуальні ігри, літературні вікторини, пізнавальні квести, піратські вечірки: «Читай, думай, грай», «Знання і таємниці на книжковій полиці», «Дружба починається зі знайомства» та ін.
Відділ документів іноземними мовами відвідали учні з м.Путивль. Школярі грали в інтерактивні мовні ігри, малювали 3D ручками та мали можливість відвідати одне з найулюбленіших місць – ігрову зону X-box Kinect.Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...