вівторок, 15 червня 2021 р.

ЛІТНІ БАРВИ

 

 


Яскраві барви літа замайоріли у відділі мистецтв – з 12 червня тут відкрилася традиційна 24-а підсумкова виставка авторської студії «Батик» – творчого колективу, який створила відома художниця і талановитий педагог Тетяна Миколаївна Суркова. Останні роки студійці плідно співпрацюють з обласною бібліотекою, радують її співробітників і користувачів своїми чудовими картинами. І хоча професії багатьох з них далекі від образотворчого мистецтва, студія допомагає їм реалізувати свій творчий потенціал.

На експозиції представлені роботи 11 майстринь. Кожна картина неповторна, кожна відтворює емоції, думки, фантазії автора. Та всі вони об’єднані світлим почуттям любові художниць до оточуючого світу, дихають щирістю і душевною теплотою, дарують глядачам позитивний настрій. На виставці представлено 12 яскравих полотен, виконаних в різних жанрах.Тут багато квітів: тюльпанни та іриси, маки та кульбаби… А ще - кольорова веселка та кумедні звірятка. Навіть романтична Ассоль, яка летить назустріч своєму щастю. Усі ці роботи радують око та гріють душу.

 Виставка буде експонуватися у бібліотеці до кінця серпня

Немає коментарів:

Дописати коментар

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави

Це - державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі ...