вівторок, 23 листопада 2021 р.

Проект "Мова. Культура. Німеччина"

23 листопада в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках «Місяця цифрової грамотності» який проходить у межах проекту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта» відбулося відкриття міжнародної інтерактивної виставки «Data CTRL Centre».

Data CTRL Centre – масштабний регіональний проєкт за ініціативи Goethe-Institut в Україні, направлений на популяризацію медіаграмотності та захисту персональних даних в Інтернеті

Працівники відділу документів іноземними провели презентацію експонатів виставки. Учасники заходу - військові строкової служби Національної гвардії України виконали завдання на планшетах, пройшли квести, відповіли на запитання тесту, а також дивились інформативні відео «Користувацькі угоди як казочки на ніч», «Як Facebook звітує», «Мапа країн VPN» і заносили свої дані про те, скільки часу вони проводять в смартфоні, на інтерактивний плакат «Чи в тебе є залежність?».

Гості були вдячні за цікаву пізнавальну інформацію стосовно питань етики поводження в мережі Інтернет та захисту персональних даних.


Немає коментарів:

Дописати коментар

ЮВІЛЕЙНА ПАЛІТРА 2021

3 грудня на базі відділу мистецтв СОУНБ відбулася V всеукраїнська науково-практична конференція «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат вид...