четвер, 11 листопада 2021 р.

Четверті «Петровські Читання»

У Сумській обласній бібліотеці відбулися четверті «Петровські читання» присвячені 85-річчю від дня народження і 25-річчю від дня смерті Геннадія Терешковича Петрова талановитого журналіста, патріота України і Сумщини, краєзнавця, людини енциклопедичних знань.
Учасники конференції на платформі zoom згадали про величезний обсяг зацікавлень Геннадія Петрова, а це понад 350 дослідницьких публікацій та тисячі архівних матеріалів.
Серед гостей та доповідувачів знані не лише на Сумщині, а й за кордоном науковці, краєзнавці, архівісти, журналісти, освітяни і студентська молодь. Кожен з виступаючих поділився своїми спогадами про вплив Г. Т. Петрова на їх світогляд, наукові вподобання.
Особливим гостем заходу був внучатий племінник Геннадія Петрова – Олександр Дмитрович Бондаренко, який продемонстрував аудиторії старовинні світлини з родинного архіву.
Приємною подією для всіх учасників була демонстрація фільму «Дон Кіхот в українському контексті» створеного у 2006 році журналісткою Тетяною Голуб і присвяченого світлій пам’яті Геннадія Терешковича Петрова.
За участь у заході дякуємо: професору, засновнику кафедри журналістики СумДу, члену Національної спілки журналістів України Ткаченко Олені Григорівні, історику, керівнику архіву ОУН в українській інформаційній службі — Лондон Геннадій Іванущенко, архівісту, заслуженому працівнику культури України Покидченко Людмилі Анатоліївні, головному спеціалісту відділу інформаці та використання докуметів ДАСО Клюєвій Ользі Олексіївні, доктору філологічних наук, журналісту Олексій Вертій, доценту, кандидату філологіних наук, члену Національної спілки краєзнавців України Vyacheslav Artiukh, журналісту, члену Національної спілки краєзнавців України, волонтеру Тетяна Голуб, куратору освітньо-культурологічних проєктів, краєзнавцю Юрій П'ятаченко, заступнику директора Сумської ОУНБ Наталья Дмитракова, кандидату педагогічних наук, доценту Валентина Снагощенко, вчителю історії Хотінського професійного аграрного ліцею Сороці Ганні Вікторівні, завідувачці відділу бібліографії та маркетингу Сумської центральної бібліотеки ім. Т. Шевченка Luba Klimachova та студентам IV курсу історичного факультету СДПУ.
Немає коментарів:

Дописати коментар

«Створи диво власними руками»

У відділі документів із економічних і технічних наук організована виставка-хобі «Створи диво власними руками», на якій представлені книги та...