пʼятниця, 19 листопада 2021 р.

Техноекологія

Зростаючий вплив людської діяльності на довкілля викликає небажані зміни в природному середовищі: забруднення повітряного басейну, океанів, виснаження природних ресурсів у всесвітньому масштабі.

Основні техногенні забруднювачі природного середовища — це різні гази, газоподібні речовини, аерозолі, пил, радіоактивні, електромагнітні, магнітні й теплові випромінювання та поля, шуми й вібрації, «збагачені» шкідливими хімічними сполуками .

Техноекологія досліджує вплив окремих галузей виробництва на навколишнє природне середовище та заходи боротьби зі шкідливими викидами, скидами та накопиченням відходів. Екологічно чиста енергія та перетворювачі енергії в найближчому майбутньому стануть одним з головних джерел задоволення енергетичних потреб людства.

У нашому відділі зосереджена література, яка висвітлює спектр екологічних проблем та місце техноекології в питанні охорони навколишнього природного середовища.

Запрошуємо ознайомитися з книгами та періодичними питаннями, представленими на перегляді!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

«Створи диво власними руками»

У відділі документів із економічних і технічних наук організована виставка-хобі «Створи диво власними руками», на якій представлені книги та...