середа, 17 листопада 2021 р.

Бібліомікс «Габрієль Шанель – дизайнер–легенда, що надихає сучасність»


16 листопада в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках «Угоди про співпрацю з Ресурсним центром вивчення французької мови при кафедрі теорії та практики романо-германських мов Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відділ документів із економічних і технічних наук бібліотеки на платформі Zoom провів для студентів вузу віртуальний бібліомікс «Габрієль Шанель – дизайнер–легенда, що надихає сучасність».

Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не чула про Коко Шанель. Жінка, яка назавжди змінила уявлення про моду. Саме великій Коко ми завдячуємо маленькою чорною сукнею, твідовими костюмами, короткими зачісками та, звичайно ж, парфумами Chanel №5.

На віртуальній зустрічі студенти познайомилися з книгою Анрі Гідель «Коко Шанель», побачили прем’єру буктрейлеру на цю книгу, створеного працівниками бібліотеки на платформі Canva. Молодь із зацікавленням ознайомилась з Canva — платформою графічного дизайну, яка дозволяє створювати графіку, презентації, афіші та інший візуальний контент, що допоможе їм у створенні креативного контенту для навчання та роботи. Наприкінці заходу студенти отримали рекомендаційні лінки на цікаві акаунти, що можуть бути їм корисні як при вивченні французької мови, так і культури Франції загалом.

Немає коментарів:

Дописати коментар

«Створи диво власними руками»

У відділі документів із економічних і технічних наук організована виставка-хобі «Створи диво власними руками», на якій представлені книги та...