середа, 4 травня 2022 р.

4 травня – Міжнародний день протидії булінгу

 


Цей день у всьому світі відзначається як нагадування суспільству про таке ганебне явище сьогодення як булінг і необхідності протидії всім його проявам: травлі, бойкоту, кібербулінгу, насмішкам, дезінформації, погрозам та ін. Особливо вразливими в цьому сенсі є діти. Дитина, яка зіткнулася з булінгом, як правило не наважується поділитися проблемою з дорослими, почувається розгублено і самотньо, так, ніби її загнали в пастку. Булінг може зруйнувати її самооцінку та відчуття безпеки. Часто через страх того, що може трапитися в школі, виникають проблеми з навчанням. Тому дорослим треба бути дуже уважними до своїх дітей. Можна проговорювати ситуації самим, можна звернутися за допомогою до вчителів та психологів. А можна разом з дитиною почати читати і обговорювати книги, які на своїх сторінках порушують подібні проблеми. Це і художні твори українських та зарубіжних авторів про шкільне життя, в якому герої виходять переможцями із ситуацій, і поради підліткам у їх дорослішанні.


Завітавши до зали № 302 Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки, ви зможете підібрати на ваш смак будь-яку літературу.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Святкування Дня Європи у бузковому садочку обласної бібліотеки

 Напередодні Дня Європи в Україні  Сумська обласна універсальна наукова бібліотека зібрала гостей у бузковому садочку біля бібліотеки. Гос...