пʼятниця, 6 травня 2022 р.

УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙЯк тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, в бузкових кущах заллються піснями солов’ї, в один з таких прекрасних днів ми вшановуємо пам'ять тих, хто загинув у роки Другої світової війни.

Жінка і війна... Про це не можна говорити без хвилювання. В грізні роки воєнного лихоліття мати, любляча дружина, сестра чи кохана – нарівні з чоловіками рішуче і відважно ставала на захист своєї країни.

Жінки були на лінії фронту медиками, льотчицями, снайперами, в частинах ППО, зв'язковими, розвідницями, водіями, топографами, репортерами, артилеристами і служили в піхоті, брали участь у підпіллі, у партизанському русі, взяли на себе безліч «чисто чоловічих» спеціальностей в тилу.

Ні, не жіноча справа – війна!
2022 рік! Війна знову прийшла на нашу українську землю…

І знову, разом з чоловіками, на захист нашої держави стали жінки. Війна загартувала їх характер. Дівчата, жінки, які знайшли в собі сміливість бути на війні, роблять все, що в їхніх силах для Перемоги. І вони впевнені в тому, що вона скоро прийде!

Війні байдуже — жінка ти чи чоловік, єдине, що може довести її до завершення — прагнення перемогти.

І ці дівчата викладаються на повну!

Щоб квітла Україна у віках!
Щоб матері і діти не страждали!
Щоб тих, хто прокладав до волі шлях,     
Нащадки вдячні завжди пам’ятали!
                                    Василь Рудий

Немає коментарів:

Дописати коментар

Святкування Дня Європи у бузковому садочку обласної бібліотеки

 Напередодні Дня Європи в Україні  Сумська обласна універсальна наукова бібліотека зібрала гостей у бузковому садочку біля бібліотеки. Гос...