четвер, 5 травня 2022 р.

Сумська обласна наукова бібліотека – воїну захиснику!

 


Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя.
(В. Симоненко)

5 травня в рамках клубу «Патріот», який з 2014 року діє при відділі абонементу Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки, відбувся літературно-музичний вечір «Вшануймо героїв – синів України», головна ідея якого – через культурну складову (поезію, пісні, малюнки) подякувати нашим українським воїнам, підтримати бойовий дух захисників та захисниць місцевої Територіальної оборони, волонтерів, всіх, хто на передовій бореться за наше мирне майбутнє. 

Учасники заходу – поети, автори та виконавці власних пісень, музиканти, відвідувачі молодіжної літературної студії «Зажинок», студентська молодь від щирого серця дякували за мужність кращих синів України, які стали на захист нашої землі. 

Учні шкіл та зовсім маленькі дошкільнята підготували свої найщиріші листівки-побажанням захисникам: «Повертайтесь живими!», а присутні у залі написали слова подяки на українських прапорцях та передали волонтерам для бійців на Сході України.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Святкування Дня Європи у бузковому садочку обласної бібліотеки

 Напередодні Дня Європи в Україні  Сумська обласна універсальна наукова бібліотека зібрала гостей у бузковому садочку біля бібліотеки. Гос...