понеділок, 22 березня 2021 р.

Всесвітній День поезії – спільне свято!

20 березня 2021 року, напередодні Всесвітнього Дня поезії, літературний клуб «Дивослово», який починаючи з 2013 року діє у відділі абонементу, спільно із сумською організацією НСПУ, учасниками літературних студій «Літера» та «Зажинок», поетами сумської області зібрав у актовій залі #Сумської обласної наукової бібліотеки тих, хто любить, розуміє, цінує та творить поезію на літературно-музичний марафон «Весною розцвітає квітка Слова…».


Гармонійне співвідношення поетичного слова, співу й музики продемонстрували учасники заходу. Разом слухали та відчували неповторну красу віршів у декламуванні Тамари Герасименко, Григорія Єлишевича, Віталія Меланича. Богдани Гусак, Ірини Булахової, Світлани Петренко, Надії Фурзенко, Ольги Чемодурової, Олени Макарчук, Ігоря Прихожая, Олександра Сердюченка та Людмили Кліменко.

Теплими і душевними були музичні привітання з Днем поезії від лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів жіночого вокального квартету «Степанівські чарівниці» (керівник Людмила Пастушенко), Анатолія Пастушенка, Едуарда Казацького, Володимира Головка.

Нажаль, із-за карантинних обмежень кількість присутніх на заході була обмеженою. Прийняти участь у марафоні виявили бажання поети-аматори. Вони мали намір скориставшись вільним мікрофоном презентувати себе, прочитати власний вірш,

На книжковій виставці шанувальники поетичного слова знайшли збірки поетів Сумщини.

Під час зустрічі панувала доброзичлива аура, хороший настрій, позитивні емоції, а щоб все це залишилось надовго відбулась автограф-сесія поетів-земляків.

По завершенню заходу присутні висловили думку про те, що бібліотека є не тільки інформаційним центром, а ще й територією культури, дозвілля і спілкування, одним з небагатьох місць, де можна провести час з близькими за інтересами людьми різного віку, які самовдосконалюються, мають хобі та величезне бажання зустрічатися з однодумцями.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Україна – свята і єдина!

Україна... Велична і трагічна історія нашої країни. Здавна численні завойовники приходили на нашу прекрасну, багату землю, щоб загарбати нас...