пʼятниця, 19 березня 2021 р.

Я відкриваю книгу – я відкриваю світ

      Чарівного весняного дня до бібліотеки завітали студенти I курсу Медичного інституту СумДУ на свято«Я відкриваю книгу – я відкриваю світ». Традиційно наприкінці березня проходить Тиждень юнацької книги, який популяризує найцінніше надбання людства, сприяє поглибленню і розширенню інтересу до дивовижного витвору людського розуму. Працівники Читального залу для юнацтва переконали молодь, що у часи цифрових технологій книга залишається важливою і необхідною, справжнім витвором мистецтва, який ніколи не втратить свого значення. Студенти дізнались про найдивовижніші книги світу: найбільшу, найменшу, найкоштовнішу. Ознайомилися з добіркою раритетних видань, які є в фонді рідкісної і цінної літератури нашої книгозбірні. Молодь приємно вражена новітніми технологіями – 3D-принтером, 3D-ручками та неймовірними можливостями медичних 3-D програм інтерактивного столу. Проведений практикум-навчання з використання різних джерел пошуку інформації для наукових досліджень та курсових робіт. Студенти навчалися користуватися довідковими та бібліографічними виданнями, каталогами, онлайн-каталогом, ознайомилися з правилами складання бібліографічного опису.
            Безмежно вдячні за багаторічну співпрацю доктору філологічних наук, доценту кафедри журналістики та філології СумДУ Ірині Рудольфівні Жиленко, яка навчає студентів любити і цінувати Книгу.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...