четвер, 5 січня 2023 р.

КРУГЛИЙ СТІЛ-КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПІЛЬНОТИ ОБЛАСТІ


05 січня в Сумській ОУНБ в рамках проєкту «Бібліотека з тобою»* було проведено круглий стіл-консультацію для бібліотечної спільноти області.
Дистанційна робота закладу та колективів, робота з безпекою в бібліотеках, обслуговування користувачів-переселенців – теми, які стали викликами у 2022 році та об’єднали колег з бібліотек Сумщини.

Вебінар, не зважаючи на складну ситуацію з відключеннями електроенергії, зібрав близько 30 учасників з усієї області.

Модерувала захід провідний юрисконсульт обласної книгозбірні Ірина Варламова.

  

Було обговорено спільні напрацювання сфери як цінний досвід, що був напрацьований в галузі вперше, окреслено стратегічні напрямки для розвитку нових форматів роботи, зроблено огляд законодавства, який підкріплює оновлену роль бібліотек у воєнний стан.

Також присутнім були надані роз’яснення останніх змін у законодавстві сфери культури та трудових відносин.

У презентації спікерки було зібрано практичні поради, що допоможуть фахівцям бути підготовленими до початку роботи в новому році, надані інтерактивні посилання на матеріали.

Переглянути презентацію та інші матеріали можна за посиланням.

#бібліотека_з_тобою
#library_with_you

*Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду - ініціативи для підтримки культурних та освітніх організацій, що постраждали від війни проти України

Немає коментарів:

Дописати коментар

УКРАЇНА НА ПРИКОРДОННІ

Літературно-волонтерські поїздки Українського ПЕН* деокупованими й прифронтовими містами України продовжуються. Цього разу автори й авторки ...