пʼятниця, 27 серпня 2021 р.

Українці – нація героїв!

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день - увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Символом пам’яті захисників України став сонях. Під соняхами сотні захисників України поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни.

Від нас залежить, яку країну ми побудуємо, яке покоління зросте на подвигах наших синів, братів, сестер, дружин, які загинули за Україну…

До Дня пам’яті захисників України Сумська обласна універсальна наукова бібліотека організувала книжкові виставки «Українці – нація героїв!» та «Незламний дух воїнів Сумщини». До уваги відвідувачів представлені окремі видання, присвячені нашим землякам – героям АТО, проза і поезія сумських авторів з цієї тематики, також подано інформацію із загальноукраїнських і місцевих періодичних видань, фотоілюстрації.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...