пʼятниця, 20 серпня 2021 р.

Незалежність – 30 років

20 серпня 2021року в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся урочистий підсумковий захід «Незалежність мовою книги»

До 30 річчя незалежності України працівники бібліотеки з 15 червня 2021 року розпочали на своїй сторінці у фейсбуці бібліомарафон «Незалежність мовою книги».

Враховуючи історичне значення проголошення незалежності України було створено і виставлено понад 100 матеріалів - цикл відео презентацій, публікацій, листівок,які висвітлюють тривалий шлях пройдений нашою державою на основі матеріалів та фото з фондів бібліотеки.

В програмі заходу прозвучала літературно – музична композиція, яка висвітлила духовну велич країни, її історію на шляху державотворення, символи національної та державної величі, особистостей, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність. Вірш сумської поетеси Лариси Пермінової, написаний на передодні свята прозвучав, як звернення любити і гордитися своєю Батьківщиною


Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...