пʼятниця, 22 лютого 2019 р.

Інтелектуальне змагання «Сумщина нас єднає»

У 2019 році виповнилося 80 років від дня утворення Сумської області. Відділ абонементу Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки разом із кадетами державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка провели іст-фактор «Сумщина нас єднає».

Чотири команди: «Винахідники», «Сумські орли», «Легіон» та «Сумчани» змагалися за право бути найкращими знавцями історії рідного краю. Завдяки вікторині «Пізнай свій край», кросворду «Відомі імена Сумщини», вікторині «Пам’ятники Сумщини» учасники команд мали можливість здійснити цікаву і захоплюючу подорож в історичне та культурне минуле нашого краю, його видатних особистостей, згадати найважливіші історичні віхи.

Гравці жваво відповідали на запитання ведучої, охоче спілкувалися, збагачувалися новою інформацією в динамічній інтерактивній формі. Найкращі знання продемонстрували учасники команди «Винахідники». Гра пройшла у цікавій, азартній атмосфері.

Немає коментарів:

Дописати коментар

«Панно улюбленого журналу»

  На виставці-вернісажі старих видань «Панно улюбленого журналу», яка представлена у відділі періодичних видань Сумської ОУНБ, ви можете о...