пʼятниця, 13 квітня 2018 р.

Молодь – за чисту воду і якісну рибу у наших водоймах

У відділі документів з природничих та аграрних наук відбувся «круглий стіл» «Проблеми водних ресурсів в XXI столітті», на якому висвітлювалися проблеми водокористування на Сумщині і його перспективи.

Учасниками заходу були провідні фахівці обласного управління водних ресурсів – завідуюча лабораторією моніторингу вод та грунтів Ярошенко О.Л.; управління державного агентства рибного господарства в Сумській області – начальник відділу іхтіології та регулювання рибальства Підопригора В.О. та викладачі і студентська молодь коледжу СНАУ.

Молодь активно цікавилась станом водойм і водопостачання в області, їх практичним використанням, можливістю рибної ловлі в річках і озерах.

Працівники відділу підготували мультимедійну презентацію відеоматеріалів про водні ресурси області та види риб, які водяться в них; ознайомили присутніх з інформаційними ресурсами бібліотеки і можливістю їх використання кожним користувачем бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Серце віддаю дітям…

До Дня народження В. О. Сухомлинського Талант і творчий пошук. Саме ці якості характеризували видатного педагога Василя Олександровича Сухом...