пʼятниця, 20 квітня 2018 р.

Поліція в бібліотеці

У відділі обслуговування користувачів Сумської ОУНБ відбулася правознавча година «Моя поліція – 102» за участю сучасних молодих поліцейських нашого міста

Що змінилося та як влаштована поліція? Як працює патрульний поліцейський? Який шлях пройшов кожний з них, щоб стати поліцейським? Відповіді на ці питання отримали присутні на заході .

Відбулося жваве спілкування в неформальній обстановці працівників поліції з молоддю, яку цікавили питання адміністративної відповідальності, корупції в правоохоронних органах, використання зброї поліцейськими та інші.

В свою чергу, питання задавали і поліцейські, проводячи пізнавальні гри-вікторини «Патрульний поліцейський» та «Деякі правила дорожнього руху», надаючи коментарі та пояснювання.

Відкритість, освіченість, харизматичність, бажання та вміння спілкуватися з молоддю поліцейських приємно вразили присутніх.

На заході прозвучала літературно-музична композиція про українську поліцію, яку підготували працівники відділу.Немає коментарів:

Дописати коментар

Серце віддаю дітям…

До Дня народження В. О. Сухомлинського Талант і творчий пошук. Саме ці якості характеризували видатного педагога Василя Олександровича Сухом...