четвер, 19 грудня 2013 р.

Славетної землі митці славетні


18 грудня у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії, в рамках святкування 150-ї річниці від дня народження відомого автора «Словаря української мови», педагога, громадського діяча Б. Д. Грінченка та за участю Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,  відбувся «День спеціаліста». Про життя ювіляра, пов’язане з Сумщиною, розповів координатор краєзнавчих проектів Юрій П’ятаченко. Присутні мали змогу переглянути відеофільми про нашого земляка. Відбулася передача символічного рушника «Славетної землі митці славетні: в рамках проекту «Скарби нашого роду».

 Вчителі української мови і літератури  також почули живе поетичне слово, авторські пісні із вуст відомого на Сумщині і далеко за її межами поета-гумориста, пісняра, члена Сумської обласної організації Національної спілки письменників України, дипломата Всеукраїнських конкурсів сатири і гумору Григорія Львовича Єлишевича, цьогорічного неодноразового (65 років від дня народження, 40 років претичної творчості, 20 років пісенної творчості) ювіляра. Теплі слова на адресу Григорія Львовича сказав відомий письменник,  журналіст Юрій Царик.Немає коментарів:

Дописати коментар

Феномен Анатолія Кобзаренка (знамениті земляки сучасності)

Анатолій Дмитрович Кобзаренко (1965 – 2021) - відомий машинобудівник і бізнесмен, засновник і керівник провідних машинобудівних компаній Укр...