понеділок, 2 грудня 2013 р.

Фотовиставка "Скромное обаяние Парижа"


В Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Н.К. Крупської відбулося відкриття фотовиставки "Скромное обаяние Парижа" Наталії Компанцевої з м. Києва, члена Національного союзу кінематографістів, члена Національної спілки фотохудожників України.

До уваги відвідувачів представлено 50 фотосвітлин, які переносять до Парижу - міста мрії кожного. Це місто – втілення всього найкращого, що створила людина, це незабутні емоції, особлива атмосфера, це місто кохання та закоханих.

На своїх фотографіях авторка хотіла показати інший Париж – звичайне місто зі звичайними людьми, які кудись поспішають, розважаються, працюють, гуляють, одним словом,  просто живуть.

Роботи виконані в чорно-білому форматі, як знімали це місто знамениті французькі фотографи. Світлини передають любов авторки до цього чарівного міста, в яке хочеться повертатися знову і знову.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Феномен Анатолія Кобзаренка (знамениті земляки сучасності)

Анатолій Дмитрович Кобзаренко (1965 – 2021) - відомий машинобудівник і бізнесмен, засновник і керівник провідних машинобудівних компаній Укр...