середа, 11 грудня 2013 р.

Тренінг «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек»

2-3 грудня 2013 року в Києві відбувся тренінг з піару  сучасних бібліотек. Заняття пройшли на базі публічної бібліотеки імені Лесі Українки, де були присутні бібліотекарі  Сумщини.
Що таке «сучасна бібліотека»?  Навіщо рекламувати бібліотеку через мас-медіа? Що таке структурний підрозділ сучасної бібліотеки - піар-офіс? Як його створити? Як залучити колег та як ним ефективно керувати?

Саме ці питання  розглядались на тренінгу. Практичні вправи, робота в групах, підготовка до телеінтерв’ю, презентації робочих планів та медіа-планів бібліотечного піар-офісу, прес-конференції  на тему «Внесок сучасних бібліотек у соціально-економічний розвиток регіону», зйомки, перегляд відео,  дискусії – активна участь в  усьому цьому дала  змогу зрозуміти, що бібліотеки знайшли своє місце в нових реаліях. Бібліотеки вже сьогодні готові впроваджувати  інновації та розповідати про це людям. 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Феномен Анатолія Кобзаренка (знамениті земляки сучасності)

Анатолій Дмитрович Кобзаренко (1965 – 2021) - відомий машинобудівник і бізнесмен, засновник і керівник провідних машинобудівних компаній Укр...