вівторок, 10 грудня 2013 р.

До 150-річчя Б.Грінченка

9 грудня в рамках Грінченківського тижня, присвяченого 150-річчю від дня народження видатного українського письменника, лексикографа, громадського діяча і педагога Бориса Дмитровича Грінченка, в актовій залі Сумської районної ради відбулася творча зустріч-вшанування «Іскри вогню живлющого». Відділ краєзнавчої літератури та бібліографії Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н.К. Крупської представив матеріали про життя та діяльність нашого земляка, зокрема, його основний доробок: «Словарь української мови», (1907–1909рр.), «Этнографические матеріалы». Вип. 1. (1895 р.), «Календар Українського Народного Союзу за 1933 р.» і багато інших цікавих матеріалів, які розкривають зв’язок Бориса Грінченка з Сумщиною та роки вчителювання його в Нижнєсироватській школі в 1884–1885 рр.
         Переглянути виставку можна протягом тижня  у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н.К. Крупської.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Феномен Анатолія Кобзаренка (знамениті земляки сучасності)

Анатолій Дмитрович Кобзаренко (1965 – 2021) - відомий машинобудівник і бізнесмен, засновник і керівник провідних машинобудівних компаній Укр...