пʼятниця, 16 липня 2021 р.

#УКРАЇНА_НЕЗАЛЕЖНІСТЬ_30_РОКІВ

16 липня 2021 року у відділі абонементу Сумської обласної бібліотеки у рубриці «Літературний ранок у бібліотеці» відбулась, наживо у прямому ефірі бібліотечної сторінки на Facebook, творча зустріч «Напиши про війну» з сумською письменницею, поеткою, переможницею Міжнародних та Всеукраїнських літературних конкурсів, редактором-упорядником багатьох книг про війну на Сході України, волонтеркою та перекладачкою Оленою Макарчук.

Впродовж зустрічі відбулась презентація збірок поезій про війну ХХIстоліття – «Напиши про війну», «В дитячий світ прокралася війна», «Занадто рано стали ми дорослими» та книги прозових творів «Слово про війну – 3» редактором-упорядником та співавторкою яких є письменниця.

До книг увійшли вірші та оповідання авторів з усіх куточків України. Різного віку і різних професій. Бійців і волонтерів, які в окопах на Сході бачать страждання і смерть на ще недавно мирний землі.

Письменниця розповіла, як виникла ідея створення книг, як відбирались вірші, як автори звертались до неї з проханням обов’язково надрукувати їх, бо вони хотіли б долучитися, бо їм болить справжнім болем чужий біль.

Діти і війна. Здається, моторошне поєднання, та на жаль, такі реалії життя. Авторка зазначила, що у збірках «В дитячий світ прокралася війна» і «Занадто рано стали ми дорослими» вірші тих, хто пам’ятає війну, яка вкрала дитинство… поділила життя на «до» і «після».

Письменниця подарувала бібліотеці нові книги та проанансувала вихід своєї нової книги «Все буде добре».

По завершенню зустрічі бібліотекарі запросили всіх бажаючих ознайомитись з цією літературою та з новимикнигами про війну на Сході України, які щойно надійшли до фонду книгозбірні, завдяки Українському інституту книги.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...