пʼятниця, 26 лютого 2021 р.

«До тебе, наша Лесю, серце лине»!

 

25 лютого Україна відзначала 150-річчя від дня народження Лесі Українки, однієї із центральних постатей в історії національної культури!

До ювілею Лесі Українки відділ абонементу Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки провів віртуальне поетичне читання «До тебе, наша Лесю, серце лине».

Починаючи з 1 лютого, в продовж місяця, відео та відео-посвяти шанувальників творчості Лесі Українки транслювались на сторінці абонементу у Facebook. Кульмінацією святкування дня народження Лесі Українки став прямий ефір онлан-читань користувачів бібліотеки.

Дякуємо всім, хто долучився до свята: читачам обласної бібліотеки та районних бібліотек Сумської області, сумським письменникам та поетам, учасникам літературних студій «Зажинок» та «Літера», відвідувачам клубу «Сумська ліра» , що діють в рамках клубу «Дивослово», малечі з клубу «Родинне коло», студентам сумських вузів, коледжів та ліцеїв.

Немає коментарів:

Дописати коментар

ЮВІЛЕЙНА ПАЛІТРА 2021

3 грудня на базі відділу мистецтв СОУНБ відбулася V всеукраїнська науково-практична конференція «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат вид...