четвер, 25 лютого 2021 р.

Хотіла б я піснею стати…

З нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки працівники відділу обслуговування користувачів СОУНБ завітали до Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України з літературно-музичним заходом «Хотіла б я піснею стати…».

Леся Українка – жінка великого таланту та сили духу. Зірка, яка проклала яскравий слід сучасникам і прийдешнім поколінням, дала урок гідності, гордості, незламності духу і віри в світле майбутнє. Її твори користувалися і користуються надзвичайною популярністю. Вона добре знана не лише у нашій країні, але й за кордоном.

На заході кадетів ознайомили з цікавими фактами з життя поетеси, декламувались вірші, лунали пісні на її слова, використовувалось відео.

Присутніх запросили до бібліотеки, де є можливість ознайомитись з різноманітною літературою про життєвий та творчий шлях видатної української письменниці.Немає коментарів:

Дописати коментар

«Панно улюбленого журналу»

  На виставці-вернісажі старих видань «Панно улюбленого журналу», яка представлена у відділі періодичних видань Сумської ОУНБ, ви можете о...