пʼятниця, 21 лютого 2020 р.

Мова – це пращурів голос, мова – основа життя!
21-го лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу.
З нагоди Міжнародного дня рідної мови у Сумській обласній науковій бібліотеці організовано загально-бібліотечний перегляд літератури «Живи прекрасна наша мова».
До уваги відвідувачів представлена література, що висвітлює питання етнонаціональної політики та розвитку полікультурного простору нашої держави: законодавчі документи та матеріали, література з історії виникнення української мови, мовознавчі періодичні видання, орфографічні словники, підручники з мовознавства, художні твори українських авторів та письменників Сумщини, збірники пісень на вірші українських поетів, а також бібліографічні видання бібліотек області.

Немає коментарів:

Дописати коментар

«Створи диво власними руками»

У відділі документів із економічних і технічних наук організована виставка-хобі «Створи диво власними руками», на якій представлені книги та...