четвер, 20 лютого 2020 р.

«Ангели волі, Небесні і Земні!»

20 лютого 2014 року ввійде в історію українського народу, як кривава сторінка подій Революції Гідності. Майдан став символом боротьби за волю і краще майбутнє України. В пам’ять про відвагу, силу духу громадян, які віддали своє життя, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє своєї держави в обласній науковій бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Ангели волі, Небесні і Земні!», на якій представлено матеріали про ці трагічні події, поетичні та літературні твори, спогади учасників Революції Гідності. Розміщено матеріали про нашого земляка бійця Небесної Сотні Олексія Братушко, який був у перших рядах активістів Майдану і загинув від кулі снайпера 18 лютого 2014 року. Відвідувачі мають можливість переглянути кінохроніку та документальні фільми, які присвячені подіям Майдану: «Небесна сотня ангелів», «Небесна сотня в вирій полетіла», відео-розповідь батьків про сумчанина Олексія Братушка. Звучать вірші-присвяти героям та тужлива лемківська пісня «Гей, пливе кача по Тисині», яка стала символом НебесноїСотні. 
Бібліотечні працівники разом з учнями ЗОШ №17 вшанували пам’ять загиблих учасників Небесної Сотні годиною-реквієм «На варті наших душ – Небесна Сотня».
Немає коментарів:

Дописати коментар

«Панно улюбленого журналу»

  На виставці-вернісажі старих видань «Панно улюбленого журналу», яка представлена у відділі періодичних видань Сумської ОУНБ, ви можете о...