Музичний світ у наукових дослідженнях молодих
З вітальним словом на відкритті виступила перший проректор, кандидат наук з державного управління, доцент СумДПУ ім. А. С. Макаренка Л. В. Пшенична, яка побажала учасникам конференції успіхів у роботі та подальших наукових звершень. Доповіді учасників пленарного засідання охоплювали широкий спектр музикознавчої проблематики – від символіки, закодованої в музичних текстах творів Й. С. Баха, до формування іміджу сучасного виконавця.
Робота секційних засідань проходила за напрямками: історико-теоретичні проблеми музичного мистецтва, виконавські та композиторські школи у світовому просторі, взаємодія світового та національного в музичній творчості України, музично-педагогічний досвід: спадкоємність та новаторство. У них взяли участь студенти факультету мистецтв Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка, Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д. С. Бортнянського, Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, Житомирського інституту культури і мистецтв, Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка, Харківського музичного училища, Винницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича, Лебединського педагогічного училища ім. А. С. Макаренка.
У рамках конференції були представлені виставка-презентація наукових праць «Музикознавчі видання України» (відділ мистецтв бібліотеки), відбулись святкування 20-річчя фольклорного гурту автентичного співу «Серпанок» (керівник О. В. Гончаренко).
Конференція стала визначною науково-мистецькою подією у культурному житті Сумщини.
Коментарі
Дописати коментар