вівторок, 5 жовтня 2021 р.

Зустріч-презентація з письменницею Ольгою Саліпою

4 жовтня 2021 відділ абонементу Сумської обласної наукової бібліотеки провів творчу зустріч «Як бути щасливим попри все?» з переможницею конкурсу «Коронація слова-2020» у номінації романи, дипломанткою конкурсів «Смолоскип» і «Гранослов» Ольгою Саліпою.


Авторка презентувала дві збірки поезій, роман «Оля» (про Ольгу Кобилянську), «Зламані речі», «Будинок на Аптекарській» (ретророман) та збірку оповідань «Теплі історії про справжнє», написану під час проживання на Сумщині.

Талановита авторка розповіла, як народжувався творчий задум написання книг і чим вона надихалася у процесі їх написання. Будучи цілком відвертою зі слухачами, вона зарядила присутніх своїм життєвим позитивом.

На згадку про захід відбулася автограф-сесія, лунали слова подяки за цікаву зустріч, наповнену теплом та щирими емоціями. Письменниця подарувала книги бібліотеці. Тож, читаємо і насолоджуємося.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...