пʼятниця, 14 грудня 2018 р.

Андріївські вечорниці

Наша Україно, чарівна ненько, найкращий куточок рідної землі.Кожен, хто сповнений любові і шани до неї, до української спадщини, повертається до традицій свого народу. Серед осінньо-зимових свят найбільше виділяється своєю поетичністю і неповторною красою – свято Андрія. Сьогодні до читального залу для юнацтва Сумської обласної наукової бібліотеки на Андріївські вечорниці завітали студенти І курсу машинобудівного коледжу. Зібралося веселе товариство, яке активно і завзято брало участь в народних іграх та веселощах.

З піснями, загадками та цікавими оповідками пройшли ці вечорниці. Хлопці і дівчата змагалися між собою у кмітливості, показували свої знання українського побуту та народних традицій. Дівчата спробували себе у майстерності вишивання, ворожили на долю та кохання, співали народних пісень. І звичайно, не забули про калиту, обрядового коржа у вигляді сонця, який роздавав присутнім вибраний найкращий парубок – «пан Калитинський». Сьогодні ми повернулися до нашої історії, адже згадуючи минуле наших дідів та прадідів – ми творимо своє майбутнє. Немає коментарів:

Дописати коментар

ЮВІЛЕЙНА ПАЛІТРА 2021

3 грудня на базі відділу мистецтв СОУНБ відбулася V всеукраїнська науково-практична конференція «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат вид...