четвер, 6 грудня 2018 р.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ АЛЛИ АКІМЕНКО "ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ: 19 ІСТОРІЙ ВЕТЕРАНІВ АТО"

Символічно, саме напередодні Збройних Сил України, в День волонтера, 140-річниці від дня народження поета Олександра Олеся (100 років тому він словом і справами боровся за незалежність України) у обласній науковій бібліотеці відбулася презентація книги А. Акіменко «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО», ветеранів, які брали участь у боротьбі за незалежність України на полях неоголошеної війни та повернулися до мирного життя.
Перегортаючи сторінки книги ми знайомимося з нашими Героями – Ігорем Лугиною, Сергієм Кознієнком, Едуардом Пінчуком, Юрієм Жуковим, Андрієм Пасюгою, Юрієм Негребою, Дмитром Лисенком, Юрієм Корхом, Юрієм Сусло, Миколою Мамайко, Дмитром Висоцьким, Миколою Цегельником, Володимиром Гейком, Дмитром Яновським, Олександром Карпенком, Олександром Черненком, Олександром Мірошниченком, Мирославом Ляшком і Андрієм Косенком. 19 історій і всі об'єднані в спільну мету – захист України, захист своєї родини і усіх нас.
Автор нарисів, сумська журналістка і письменниця Алла Акіменко працюючи над книгою об’їздила усі райони області, зустрічалася з хлопцями, їх родинами, друзями. Найважче, розповідає, було розговорити героїв книги, адже в кожного з них свій біль, який словами не опишеш.
Юрій Жуков, Сергій Кознієнко, Мирослав Ляшок, Едуард Пінчук. Виступи яких не залишили нікого байдужими. Едуард Пінчук в свою чергу вручив медалі «За оборону рідної держави» солдату Віталію Кузьменку та посмертно молодшому сержанту Сергію Палешко (медаль отримав його син).
Презентація відбулася за участю Дмитра Живицького – керівника апарату Сумської облдержадміністрації, Антоніни Ігнатченко – заступника начальника управління культури Сумської облдержадміністрації.
На згадку про презентацію діти вручили воїнам книги та квіти.
Дорогі наші, рідні Герої! Немає слів, якими можна подякувати за Ваш подвиг! Але ви знайте, що щира дяка – у серці кожного з нас. Дякуємо вам за наше мирне життя! Дякуємо за те, що ми можемо прокидатися у теплих ліжках! Дякуємо, що ми не чуємо свисту куль, не знаємо «градів» і «ураганів»!
Низький вам уклін за ваш героїзм! Саме ці слова звучали із виступів присутніх.


Немає коментарів:

Дописати коментар

ЮВІЛЕЙНА ПАЛІТРА 2021

3 грудня на базі відділу мистецтв СОУНБ відбулася V всеукраїнська науково-практична конференція «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат вид...