вівторок, 10 липня 2018 р.

Прилетіло літечко на рожевих крилечках


                                                             Головне, що в людини є  – це життя,
                                                        Зберегти його – справа непроста.
                                                 Але знання – це велика сила,
                                                                             Користуватися ними треба швидко й сміливо.
            Влітку всі мають можливість відпочити та оздоровитися. Сонце, тепла вода у водоймищах, свіжі фрукти, овочі, можливість більше часу проводити на вулиці додадуть здоров’я, зміцнять імунітет. А щоб здоров’я не зіпсувати треба дотримуватись правил.       Про правила безпеки влітку і говорили працівники відділу обслуговування користувачів Сумської ОУНБ  на заході, що проводили в Сумському міському територіальному центрі соціального обслуговування «Берегиня» для молоді з обмеженими можливостями.
             Відбулося також спілкування на тему поводження з різними небезпечними  предметами, незнайомими людьми на вулиці, з безпритульними собаками; згадали правила дорожнього руху для пішоходів та  правила, щоб запобігти побутовим травмам і нещасним випадкам.   
            Захід проходив в ігровій формі. Присутні відповідали на запитання та приймали участь в пізнавальних іграх.Немає коментарів:

Дописати коментар

Феномен Анатолія Кобзаренка (знамениті земляки сучасності)

Анатолій Дмитрович Кобзаренко (1965 – 2021) - відомий машинобудівник і бізнесмен, засновник і керівник провідних машинобудівних компаній Укр...